MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 1786005
*
nr 178 6005
Fåtöljer
1 par, Jetson
Utrop:
4.000 kr
Såld:
6.900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 23 september 2002
kl 18:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/9 00:11:52
1
6.800 kr
23/9 12:17:30
2
6.000 kr
23/9 12:18:11
2
6.200 kr
23/9 12:19:18
2
6.500 kr
23/9 12:21:02
2
6.800 kr
23/9 12:21:21
2
Vinnande bud
- Läs mer...
Jetson av Bruno Mathsson
Stolen Jetson, formgiven av Bruno Mathsson är en klassiker inom svensk möbeldesign.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bruno mathsson fåtöljer jetson jetson-fåtölj jetsonfåtölj stolar
-
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:59
-
3420 Fåtöljer
ett par, JIÖ
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:36
-
3348 Fåtöljer
ett par, med fotpallar, Bruno Mathsson (1907-1988)..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:59
-
4255 Fåtöljer
ett par, Nyrokoko
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:12
-
4247 Fåtöljer
ett par, Sam Larsson, "Metro", DUX, 1970-tal, böjt..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:19
*
Fåtöljer
nr 178 6005
Fåtöljer
1 par, Jetson
Utrop: | 4.000 kr |
---|---|
Såld: | 6.900 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 23 september 2002 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
21/9 00:11:52 | 1 | 6.800 kr |
23/9 12:17:30 | 2 | 6.000 kr |
23/9 12:18:11 | 2 | 6.200 kr |
23/9 12:19:18 | 2 | 6.500 kr |
23/9 12:21:02 | 2 | 6.800 kr |
23/9 12:21:21 | 2 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Jetson av Bruno Mathsson
Stolen Jetson, formgiven av Bruno Mathsson är en klassiker inom svensk möbeldesign.
Stolen Jetson, formgiven av Bruno Mathsson är en klassiker inom svensk möbeldesign.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bruno mathsson fåtöljer jetson jetson-fåtölj jetsonfåtölj stolar
-
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:59 -
3420 Fåtöljer
ett par, JIÖ
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:36 -
3348 Fåtöljer
ett par, med fotpallar, Bruno Mathsson (1907-1988)..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:59
-
4255 Fåtöljer
ett par, Nyrokoko
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:12 -
4247 Fåtöljer
ett par, Sam Larsson, "Metro", DUX, 1970-tal, böjt..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:19